reprobox do auta

Reprobox do automobilu je nezbytnou součástí pro basové reproduktory. Díky reproboxu vyladíme přednes basového reproduktoru přesně tak, jak zákazník potřebuje. Zaměření na kvalitu reprodukce a čistý přednes, kompaktní rozměry ozvučnice nebo co nejvyšší tlak a sílu subwooferu? Individuální přístup ke každé zakázce udělá z každého reproboxu do auta originální kus.

Proč si nechat navrhnout a sestrojit ozvučnici na zakázku? Používáme kvalitnější materiály, reprobox navrhneme podle konkrétního reproduktoru, vyladění bude přesně dle požadavků a potřeb, v designu se meze nekladou. Ve výsledku za férovou cenu vyrobíme ozvučnici, která reprodukci dá zcela nový rozměr.

sleva na příslušenství

Abychom zjednodušili a zrychlili komunikaci a zároveň vám dovolili ověřit si, že i zakázková výroba vás nemusí stát všechny úspory, připravili jsme nový kalkulátor výroby reproboxu. Díky kalkulátoru dostáváte okamžitý přehled o ceně ozvučnice. Věnujte pozornost jednotlivým krokům v kalkulátoru. Pokud si nebudete s kalkulátorem vědět rady, nebo vám nebude na vašem zařízení správně fungovat, můžete nás samozřejmě kontaktovat e-mailem.


Před výrobou Vám bude zaslán dokument, který slouží jako uzavření smlouvy. Tento dokument si můžete přečíst již teď: Zobrazit dokument Definice zakázkové výroby.