U KOHO NAKUPUJETE

 

Prokousat se dnes tisíci eshopy a nenarazit na podvodníka je úmění. Neschováváme se za zahraniční společnosti a podobně. V kontaktech se o nás dozvíte veškeré potřebné podrobnosti, které Vás snad přesvědčí o naší poctivosti.

 

O nás

 

Ale kdo vlastně jsme? Živíme se tím, co nás opravdu baví!

 
TOMÁŠ
 
Tomáš
 

Hudba mi koluje v žilách. Miluji především auto hifi, kde se nespokojím s průměrem a vždy se musím pustit do něčeho složitějšího. Kromě toho miluji obchod a marketing, komunikaci se zákazníky a především 3D modelování reproboxů. Věnuji se převážně zakázkové výrobě. K zákazníkům se vždy snažím přistupovat naprosto s úctou a tím si získat důvěru i pro další obchody do budoucna.

Na ozvucnice.cz mám úlohu správce e-shopu a také komunikace. Kromě komunikace se zákazníkem domlouvám nové obchodní partnery, dodavatele ale i individuální výhodnější ceny u spolupracující firmy. Jsem odpovědnou osobou tohoto eshopu.

 

MILOSLAVA

Miloslava

Postarám se o Vaše objednávky v našem e-shopu. Vše připravím a odešlu v co nejkratším termínu. Vždy Vám jen tak pro radost přibalím i menší dáreček. Pokud se zbožím nebudete spokojení, přijmu i Vaší reklamaci a vyhodnotím ji. Mimo to se postarám o příjem i navrácení platby, účetnictví, doplnění skladových zásob a především o nové nápady na vylepšení eshopu, které Vám zpříjemní návštěvu a nákup na Ozvučnice.cz

 

LUKÁŠ

Lukáš

Svěřte mi naladění své ozvučnice. Vymyslím a otestuji pro Vás to nejlepší možné naladění reproboxu, jaké jen svedu. Rád si vyslechnu Vaše požadavky a těm vše přizpůsobím, nebo navrhnu alternativy. Ačkoliv pro Ozvučnice.cz pracuji externě, dávám tomu veškeré své zkušenosti a energii.

 
 

"Bohaté služby, rychlá komunikace a případná bezstarostná reklamace udělá každého zákazníka spokojeným. Spokojený zákazník se vždy vrátí."

 

 

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA U NÁS

 

Celková cena zakázkové výroby reproboxů obsahuje i nevšední benefity. Každému zákazníkovi nabídneme 3 letou záruku, přiznáme vždy nějakou zajímavou slevu a v neposlední řadě vytvoříme 3D model ozvučnice pro Vaší představu. Mimo tyto nevšední bonusy si ke každému zákazníkovi vyhrazujeme individuální přístup pro jeho specifické požadavky. Nově také poskytneme ke každé nové zakázkové výrobě reproboxů 10% slevu na příslušenství z našeho e-shopu. 

 

                                          Záruka 3 roky   3D model   Slevy na reproboxy

 

 
Také chápeme, že konečná cena je důležitým aspektem při výběru reproboxu. Ceny se snažíme držet v těch mezích, kde obchod je výhodný pro výrobce i pro zákazníka. Nesnažíme se cenou vyrovnat univerzálním ozvučnicím. Nešetříme na materiálu a na použitých komponentech. Z toho důvodu si dovolujeme každému zákazníkovi poskytnout 3 letou záruku na nový reprobox.
 
 
"Nešetříme na ničem. Případná reklamace je vždy ve výsledku nákladnější než poctivě udělaný výrobek."
 
 
 
 
 
 

CO UMÍME A VYTVOŘÍME

 
 
Nejlepší referencí jsou samotné ukázky prací. Ve spolupráci s českou firmou vytvoříme opravdu zajímavé věci díky profesionálním strojům a především schopným zaměstnancům. Od návrhu až po předání ozvučnice projde Vaše zakázka rukama několika lidí.
 
Jak docílíme opravdu špičkové ozvučnice? Partnerská firma vlastní 2 CNC stroje, které vytvoří jakékoliv frézování s maximální přesností. Díky šikovnosti zaměstnanců je tato firma vyhledávaná i pro atypy, které si jinde netroufnou vyhotovit. Samotné dílce se řežou na profesionální, počítačem řízené formátovací pile, která naformátuje desky opět s nevšední přesností. Díky tomu nevznikají v ozvučnicích díry v důsledku nepřesnosti. Pro ozvučnice z lamina je tu i olepovačka, která hranu kvalitně přilepí a vytvaruje.
 
 
Co umíme
 
 
Stále o nás máte pochybnosti? Podívejte se na naše reference a ukázky prací.